domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1825J0160823KXT
1825J0160823KXT
1825J0160823KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1825J0160823KXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1825J0160823KXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.082UF 16V X7R 1825
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 1825J0160823KXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.082UF 16V X7R 1825 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 59479 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1825 (4564 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.082µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapacitní 0.082µF