domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1825J2000273KXR
1825J2000273KXR
1825J2000273KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1825J2000273KXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1825J2000273KXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.027UF 200V X7R 1825
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 1825J2000273KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.027UF 200V X7R 1825 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 49782 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1825 (4564 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.027µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapacitní 0.027µF