domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1825J2K00331KXT
1825J2K00331KXT
1825J2K00331KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1825J2K00331KXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1825J2K00331KXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 2KV X7R 1825
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 1825J2K00331KXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 2KV X7R 1825 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 58627 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 2000V (2kV)
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1825 (4564 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 330pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapacitní 330pF