domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1825J5000123KXT
1825J5000123KXT
1825J5000123KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1825J5000123KXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1825J5000123KXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.012UF 500V X7R 1825
Product parameter
Part Number 1825J5000123KXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.012UF 500V X7R 1825 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 65192 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1825 (4564 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.012µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapacitní 0.012µF