domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1825Y0100564MXT
1825Y0100564MXT
1825Y0100564MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1825Y0100564MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1825Y0100564MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.56UF 10V X7R 1825
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 1825Y0100564MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.56UF 10V X7R 1825 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 38295 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1825 (4564 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.56µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapacitní 0.56µF