domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1825Y5000223KXR
1825Y5000223KXR
1825Y5000223KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1825Y5000223KXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1825Y5000223KXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.022UF 500V X7R 1825
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 1825Y5000223KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.022UF 500V X7R 1825 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 59813 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1825 (4564 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.022µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapacitní 0.022µF