domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1825Y5000271KXT
1825Y5000271KXT
1825Y5000271KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1825Y5000271KXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1825Y5000271KXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 270PF 500V X7R 1825
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 1825Y5000271KXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 270PF 500V X7R 1825 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 48091 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1825 (4564 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 270pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapacitní 270pF