domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1825Y5000330GCT
1825Y5000330GCT
1825Y5000330GCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1825Y5000330GCT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1825Y5000330GCT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 33PF 500V C0G/NP0 1825
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 1825Y5000330GCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 33PF 500V C0G/NP0 1825 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 24044 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±2% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1825 (4564 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 33pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric) kapacitní 33pF