domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2211YA250181KXTSP
2211YA250181KXTSP
2211YA250181KXTSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2211YA250181KXTSP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2211YA250181KXTSP
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 180PF 250V X7R 2211
(v amerických dolarech)
1500 pcs
Product parameter
Part Number 2211YA250181KXTSP Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 180PF 250V X7R 2211 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 78416 pcs Datový list MLCC Safety Certified
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.100" (2.54mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Série FlexiCap™ hodnocení X1, Y2
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2211 (5728 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination, High Voltage Poruchovost -
Detailní popis 180pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric) kapacitní 180pF