domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2211YA250270GCTSP
2211YA250270GCTSP
2211YA250270GCTSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2211YA250270GCTSP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2211YA250270GCTSP
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 27PF 250V C0G/NP0 2211
(v amerických dolarech)
1500 pcs
Product parameter
Part Number 2211YA250270GCTSP Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 27PF 250V C0G/NP0 2211 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 45599 pcs Datový list MLCC Safety Certified
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±2% Tloušťka (Max) 0.100" (2.54mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Série FlexiCap™ hodnocení X1, Y2
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2211 (5728 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination, High Voltage Poruchovost -
Detailní popis 27pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) kapacitní 27pF