domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2211YA250471KXRSP
2211YA250471KXRSP
2211YA250471KXRSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2211YA250471KXRSP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2211YA250471KXRSP
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 470PF 250V X7R 2211
(v amerických dolarech)
8000 pcs
Product parameter
Part Number 2211YA250471KXRSP Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 470PF 250V X7R 2211 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 81539 pcs Datový list MLCC Safety Certified
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.100" (2.54mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Série FlexiCap™ hodnocení X1, Y2
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2211 (5728 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Detailní popis 470pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric) kapacitní 470pF