domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2220J0100152JCT
2220J0100152JCT
2220J0100152JCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2220J0100152JCT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2220J0100152JCT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1500PF 10V C0G/NP0 2220
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 2220J0100152JCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1500PF 10V C0G/NP0 2220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 57271 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±5% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2220 (5750 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 1500pF ±5% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) kapacitní 1500pF