domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2220J0100225MXT
2220J0100225MXT
2220J0100225MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2220J0100225MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2220J0100225MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2.2UF 10V X7R 2220
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 2220J0100225MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2.2UF 10V X7R 2220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 43208 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2220 (5750 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 2.2µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapacitní 2.2µF