domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2220J0100274KXR
2220J0100274KXR
2220J0100274KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2220J0100274KXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2220J0100274KXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.27UF 10V X7R 2220
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 2220J0100274KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.27UF 10V X7R 2220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 54172 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2220 (5750 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.27µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapacitní 0.27µF