domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2220J0160331KFR
2220J0160331KFR
2220J0160331KFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2220J0160331KFR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2220J0160331KFR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 16V C0G/NP0 2220
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 2220J0160331KFR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 16V C0G/NP0 2220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 26520 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2220 (5750 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 330pF ±10% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) kapacitní 330pF