2220J0630331GFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2220J0630331GFT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 2220J0630331GFT |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 2220 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 2220J0630331GFT | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 2220 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 15948 pcs | Datový list | MLCC Series, High Reliability |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - AC | - |
| Napětí - Jmenovitá | 63V | Tolerance | 330pF |
| Tloušťka (Max) | C0G, NP0 | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) | Série | - |
| Stav RoHS | Tape & Reel (TR) | Zvlněný proud - nízká frekvence | High Reliability |
| hodnocení | - | Polarizace | 2220 (5750 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Výrobní číslo výrobce | 2220J0630331GFT | Lead Style | 0.098" (2.50mm) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Poruchovost | - | Rozšířený popis | 330pF ±2% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±2% | Popis | CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 2220 |