domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2220J2000274JDR
2220J2000274JDR
2220J2000274JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2220J2000274JDR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2220J2000274JDR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.27UF 200V X7R 2220
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 2220J2000274JDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.27UF 200V X7R 2220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 25148 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±5% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2220 (5750 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 0.27µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapacitní 0.27µF