domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2220J2K50271FCR
2220J2K50271FCR
2220J2K50271FCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2220J2K50271FCR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2220J2K50271FCR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 270PF 2.5KV C0G/NP0 2220
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 2220J2K50271FCR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 270PF 2.5KV C0G/NP0 2220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 17960 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 2500V (2.5kV)
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2220 (5750 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 270pF ±1% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) kapacitní 270pF