domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2220J5000471MXT
2220J5000471MXT
2220J5000471MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2220J5000471MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2220J5000471MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 470PF 500V X7R 2220
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 2220J5000471MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 470PF 500V X7R 2220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 81412 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2220 (5750 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 470pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapacitní 470pF