domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2220J5000562MXT
2220J5000562MXT
2220J5000562MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2220J5000562MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2220J5000562MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 5600PF 500V X7R 2220
Product parameter
Part Number 2220J5000562MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 5600PF 500V X7R 2220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 91279 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2220 (5750 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 5600pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapacitní 5600pF