2220Y0100563KCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2220Y0100563KCT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 2220Y0100563KCT |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 0.056UF 10V C0G/NP0 2220 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 2220Y0100563KCT | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 0.056UF 10V C0G/NP0 2220 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 28982 pcs | Datový list | MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 10V |
| Tolerance | ±10% | Tloušťka (Max) | 0.165" (4.20mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 (1B) | Velikost / Rozměry | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Série | FlexiCap™ | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2220 (5750 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Detailní popis | 0.056µF ±10% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) | kapacitní | 0.056µF |