2220Y0100682FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2220Y0100682FCT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 2220Y0100682FCT |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 6800PF 10V C0G/NP0 2220 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 2220Y0100682FCT | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 6800PF 10V C0G/NP0 2220 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 12128 pcs | Datový list | MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 10V |
| Tolerance | ±1% | Tloušťka (Max) | 0.165" (4.20mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 (1B) | Velikost / Rozměry | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Série | FlexiCap™ | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2220 (5750 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Lead Style | - | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Soft Termination | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 6800pF ±1% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) | kapacitní | 6800pF |