domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2220Y0250180FCT
2220Y0250180FCT
2220Y0250180FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2220Y0250180FCT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2220Y0250180FCT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 18PF 25V C0G/NP0 2220
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 2220Y0250180FCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 18PF 25V C0G/NP0 2220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11381 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) 0.165" (4.20mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2220 (5750 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 18pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) kapacitní 18pF