domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2220Y2000221GFT
2220Y2000221GFT
2220Y2000221GFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2220Y2000221GFT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2220Y2000221GFT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 2220
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 2220Y2000221GFT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 2220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 13754 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±2% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2220 (5750 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 220pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) kapacitní 220pF