domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2220Y2000223KFT
2220Y2000223KFT
2220Y2000223KFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2220Y2000223KFT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2220Y2000223KFT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.022UF 200V C0G 2220
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 2220Y2000223KFT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.022UF 200V C0G 2220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 20477 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2220 (5750 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 0.022µF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) kapacitní 0.022µF