domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2220Y2000273MDT
2220Y2000273MDT
2220Y2000273MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2220Y2000273MDT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2220Y2000273MDT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.027UF 200V X7R 2220
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 2220Y2000273MDT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.027UF 200V X7R 2220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 38830 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2220 (5750 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 0.027µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapacitní 0.027µF