domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2220Y5000222KXR
2220Y5000222KXR
2220Y5000222KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2220Y5000222KXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2220Y5000222KXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2200PF 500V X7R 2220
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 2220Y5000222KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2200PF 500V X7R 2220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 80021 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2220 (5750 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 2200pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapacitní 2200pF