2220Y5000332MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2220Y5000332MDR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 2220Y5000332MDR |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 3300PF 500V X7R 2220 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 2220Y5000332MDR | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 3300PF 500V X7R 2220 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 49693 pcs | Datový list | MLCC High Reliability Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 500V |
| Tolerance | ±20% | Tloušťka (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| teplotní koeficient | X7R (2R1) | Velikost / Rozměry | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Série | FlexiCap™ | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2220 (5750 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Detailní popis | 3300pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) | kapacitní | 3300pF |