domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2220Y5000564KXT
2220Y5000564KXT
2220Y5000564KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2220Y5000564KXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2220Y5000564KXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.56UF 500V X7R 2220
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number 2220Y5000564KXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.56UF 500V X7R 2220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 18308 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.165" (4.20mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice 2220 (5750 Metric)
Ostatní jména 1608-1180-1 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Soft Termination
Detailní popis 0.56µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) kapacitní 0.56µF