domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2220Y5K00331KXT
2220Y5K00331KXT
2220Y5K00331KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2220Y5K00331KXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2220Y5K00331KXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 5KV X7R 2220
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 2220Y5K00331KXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 5KV X7R 2220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 65681 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 5000V (5kV)
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2220 (5750 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 330pF ±10% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapacitní 330pF