domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2220YA250103KXRB17
2220YA250103KXRB17
2220YA250103KXRB17
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2220YA250103KXRB17 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2220YA250103KXRB17
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 10000PF 250V X7R 2220
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 2220YA250103KXRB17 Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 10000PF 250V X7R 2220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 64493 pcs Datový list MLCC Safety Certified
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení X2
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2220 (5750 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination, High Voltage Poruchovost -
Detailní popis 10000pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapacitní 10000pF