domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2220YA250271MXRB16
2220YA250271MXRB16
2220YA250271MXRB16
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2220YA250271MXRB16 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2220YA250271MXRB16
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 270PF 250V X7R 2220
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 2220YA250271MXRB16 Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 270PF 250V X7R 2220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 89769 pcs Datový list MLCC Safety Certified
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.177" (4.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Série FlexiCap™ hodnocení X1, Y2
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2220 (5750 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination, High Voltage Poruchovost -
Detailní popis 270pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapacitní 270pF