domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2225J2000274KXT
2225J2000274KXT
2225J2000274KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2225J2000274KXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2225J2000274KXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.27UF 200V X7R 2225
Product parameter
Part Number 2225J2000274KXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.27UF 200V X7R 2225 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 41460 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2225 (5763 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.27µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapacitní 0.27µF