domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2225J2000564MDT
2225J2000564MDT
2225J2000564MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2225J2000564MDT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2225J2000564MDT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.56UF 200V X7R 2225
Product parameter
Part Number 2225J2000564MDT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.56UF 200V X7R 2225 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 25542 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2225 (5763 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.56µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapacitní 0.56µF