domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2225J5000684MXT
2225J5000684MXT
2225J5000684MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2225J5000684MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2225J5000684MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.68UF 500V X7R 2225
Product parameter
Part Number 2225J5000684MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.68UF 500V X7R 2225 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 20660 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2225 (5763 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.68µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapacitní 0.68µF