domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2225J6300331KXR
2225J6300331KXR
2225J6300331KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2225J6300331KXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2225J6300331KXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 630V X7R 2225
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 2225J6300331KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 630V X7R 2225 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 56333 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 630V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2225 (5763 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 330pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapacitní 330pF