domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2225Y0100104MXT
2225Y0100104MXT
2225Y0100104MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2225Y0100104MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2225Y0100104MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.1UF 10V X7R 2225
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 2225Y0100104MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.1UF 10V X7R 2225 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 40367 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2225 (5763 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.1µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapacitní 0.1µF