domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2225Y0100154KXR
2225Y0100154KXR
2225Y0100154KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2225Y0100154KXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2225Y0100154KXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.15UF 10V X7R 2225
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 2225Y0100154KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.15UF 10V X7R 2225 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 44754 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2225 (5763 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.15µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapacitní 0.15µF