domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2225Y2000273KCT
2225Y2000273KCT
2225Y2000273KCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2225Y2000273KCT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2225Y2000273KCT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.027UF 200V C0G 2225
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 2225Y2000273KCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.027UF 200V C0G 2225 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 21935 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2225 (5763 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.027µF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapacitní 0.027µF