domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2225Y2000823MXR
2225Y2000823MXR
2225Y2000823MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2225Y2000823MXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2225Y2000823MXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.082UF 200V X7R 2225
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 2225Y2000823MXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.082UF 200V X7R 2225 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 55331 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2225 (5763 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.082µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapacitní 0.082µF