2225Y2K50331KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2225Y2K50331KXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 2225Y2K50331KXR |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 330PF 2.5KV X7R 2225 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 2225Y2K50331KXR | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 330PF 2.5KV X7R 2225 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 31251 pcs | Datový list | MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 2500V (2.5kV) |
| Tolerance | ±10% | Tloušťka (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| teplotní koeficient | X7R (2R1) | Velikost / Rozměry | 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) |
| Série | FlexiCap™ | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2225 (5763 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Lead Style | - | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Soft Termination | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 330pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) | kapacitní | 330pF |