domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2225Y5000123KDR
2225Y5000123KDR
2225Y5000123KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2225Y5000123KDR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2225Y5000123KDR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.012UF 500V X7R 2225
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 2225Y5000123KDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.012UF 500V X7R 2225 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 32069 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2225 (5763 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.012µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapacitní 0.012µF