domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2225Y5000223KCT
2225Y5000223KCT
2225Y5000223KCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2225Y5000223KCT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2225Y5000223KCT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.022UF 500V C0G 2225
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 2225Y5000223KCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.022UF 500V C0G 2225 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 25133 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2225 (5763 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.022µF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapacitní 0.022µF