domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2225Y5000393KXT
2225Y5000393KXT
2225Y5000393KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2225Y5000393KXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2225Y5000393KXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.039UF 500V X7R 2225
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 2225Y5000393KXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.039UF 500V X7R 2225 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 53971 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2225 (5763 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.039µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapacitní 0.039µF