2225Y6300330FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2225Y6300330FCT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 2225Y6300330FCT |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 33PF 630V C0G/NP0 2225 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 2225Y6300330FCT | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 33PF 630V C0G/NP0 2225 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 12611 pcs | Datový list | MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 630V |
| Tolerance | ±1% | Tloušťka (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 (1B) | Velikost / Rozměry | 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) |
| Série | FlexiCap™ | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2225 (5763 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Detailní popis | 33pF ±1% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) | kapacitní | 33pF |