domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2225Y6300680FCT
2225Y6300680FCT
2225Y6300680FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2225Y6300680FCT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2225Y6300680FCT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 68PF 630V C0G/NP0 2225
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 2225Y6300680FCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 68PF 630V C0G/NP0 2225 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 12839 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 630V
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2225 (5763 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 68pF ±1% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapacitní 68pF