SBSGP2000683MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SBSGP2000683MXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SBSGP2000683MXR |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | SURFACE MOUNT C AND PI FILTER |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SBSGP2000683MXR | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | SURFACE MOUNT C AND PI FILTER | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 29952 pcs | Datový list | SBSG(C,P) Series |
| Kategorie | Filtry | Napětí - Jmenovitá | 200V |
| hodnoty | C = 0.068µF | Typ | Low Pass |
| Technika | LC (Pi) | Velikost / Rozměry | 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm) |
| Série | SBSG | Odpor - Channel (Ohm) | - |
| Paket / krabice | 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet kanálů | 1 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 11 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška | 0.104" (2.65mm) |
| filtr Objednávka | 3rd | Ochrana ESD | No |
| Detailní popis | LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.068µF 5A 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad | Aktuální | 5A |
| Center / Cutoff Frequency | - | útlum Value | 39dB @ 100MHz |