SFBDC5000101MC0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SFBDC5000101MC0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SFBDC5000101MC0 |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 50 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SFBDC5000101MC0 | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5881 pcs | Datový list | SFBDC Series |
| Kategorie | Filtry | Napětí - Jmenovitá | 500V |
| Tolerance | ±20% | Velikost závitu | 12-32 |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 | Velikost / Rozměry | 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm) |
| Série | SFBD | hodnocení | - |
| Paket / krabice | Axial, Bushing | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | - | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Průchozí útlum | 4dB @ 100MHz | Výška (Max) | - |
| Detailní popis | 100pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing | DC odpor (DCR) (Max) | - |
| Aktuální | 10A | kapacitní | 100pF |