SFCIC5000333MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SFCIC5000333MX1 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SFCIC5000333MX1 |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP FEEDTHRU 0.033UF 500V AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 50 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | SFCIC5000333MX1 | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FEEDTHRU 0.033UF 500V AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3537 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Filtry | Napětí - Jmenovitá | 500V |
| Tolerance | ±20% | Velikost závitu | 2BA |
| teplotní koeficient | X7R | Velikost / Rozměry | 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm) |
| Série | - | hodnocení | - |
| Paket / krabice | Axial, Bushing | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | - | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Průchozí útlum | - | Výška (Max) | - |
| Detailní popis | 0.033µF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing | DC odpor (DCR) (Max) | - |
| Aktuální | 10A | kapacitní | 0.033µF |