domů > produkty > Filtry > Napájecí kondenzátory > SFJEC2K00331MC0
SFJEC2K00331MC0
SFJEC2K00331MC0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SFJEC2K00331MC0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SFJEC2K00331MC0
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP FEEDTHRU 330PF 2KV AXIAL
(v amerických dolarech)
50 pcs
Product parameter
Part Number SFJEC2K00331MC0 Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP FEEDTHRU 330PF 2KV AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2126 pcs Datový list SFJE Series
Kategorie Filtry Napětí - Jmenovitá 2000V (2kV)
Tolerance ±20% Velikost závitu 1/4-28
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Série SFJE hodnocení -
Paket / krabice Axial, Bushing Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže - Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Průchozí útlum 13dB @ 100MHz Výška (Max) -
Detailní popis 330pF Feed Through Capacitor 2000V (2kV) 15A Axial, Bushing DC odpor (DCR) (Max) -
Aktuální 15A kapacitní 330pF